Soru Sor

Uzmana Sorulan Sorular

Lütfen sorularınızı aşağıdaki forma yazarak bize gönderiniz. İletişim bilgileriniz kesinlikle 3. sahıslarla paylaşılmayacak ve bilgileriniz gizli tutulacaktır.

Soru Sor Formu

Eşimle tartışıyoruz anlaşamıyoruz tamamen zıt fikirlerdeyiz ben evcilim eşim dışarıyı seviyor her nekadar inkar etsede eşim beni aldatıyor bunu davranışlarıyla giyinişiyle tavırlarıyla belli ediyor ayrıca telefonunda mesaj ve resimlerde gördüm çalışıyorum diyerek gece eve de gelmiyor kendi kahvemiz var eğlence yerlerine çok gidiyor içki içiyor kötü alışkanlıklarıda var ve ben bunları kabullenemiyorum oda ısrarla sorun olmadığını ve benim rahat olmamı istiyo fakat davranışlarınıda değiştirmiyor siz nasıl bir cozum onerebilirsiniz bana asla vakit ayırmıyor bi araya geldiğimizdede zaten tartışıyoruz sebep olarakta bunu gösteriyor.

Soru

Evliliğinizde yaşadığınız problemler karşısında birlikte çözüm bulma konusunda tıkanıklık yaşıyorsunuz. Bu problemleri çözme konusunda bir evlilik terapistine başvurmanızı öneririm. Durumun ciddiyetine ve problemleri çözme konusunda ortak bir şekilde hareket etmenin sizin için önemine değinerek eşinizi bu tür bir yardım alma konusunda ikna etmenizi öneririm. Eğer her ikinizde evlilik yaşantınızı daha kaliteli hale getirme konusunda istekli olursanız probleri çözme konusunda tatmin edici sonuçlar alma olasılığınız artar.

Cevap